e
sv

Turkcell’den Açıklama: SIM Kart Zorunluluğu Kalktı!

106 Okunma — 09 Ağustos 2022 18:41
avatar

Nazım Biçer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Turkcell’den Açıklama: SIM kart zorunluluğu kalktı!

 

Artık birçok teknolojik aletler akıllandığı için hem kendi içerisinde hem de diğer taraflar ile iletişim kurabiliyor. Hatta akıllı saat, tablet ve bilgisayar gibi bazı cihazlar telefonun yerini almaya başladı desek abartmış olmayız. Fakat bu süreçte önlerinde SIM kart bağlantısı gibi bir engelleyici unsur bulunuyor. Turkcell ise tek numara ile tüm cihazlar servisini bugün itibariyle başlatarak bu konuda öncü oldu.

 

Turkcell Başlattı!

Turkcell tarafından bugün başlatılan tek numara ile çoklu cihaz desteği sayesinde ise artık yalnızca mevcut hattımızı diğer cihazlara tanımlayarak kullanabileceğiz. Yani tek numara ve tarife üzerinden birden fazla cihazı kullanmak artık mümkün hale gelecek.

Turkcell yöneticilerinden biri olan Gediz Sezgin konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Tek Numara ve Çoklu Cihaz servisleriyle birlikte müşterilerimize telefonlarından bağımsız bir iletişim altyapısı sunmayı hedefledik. Müşterilerimiz artık sahip oldukları tek numara ile telefonlarını evde bırakıp diğer akıllı cihazlarla da ses ve data iletişimlerini yapmaya devam edebilecekler.

Her alanda dijitalleşme ihtiyaçlarının arttığı bu dönemde, sektörde birçok ulusal ve uluslararası firma da çözüm ortağımız oldu. Zaman içerisinde tabletten otomobillere birçok farklı cihazları da bu ekosisteme dahil ederek müşterilerimize daha zengin ve esnek bir iletişim deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz”

 

 

 

Kaynakça : https://shiftdelete.net/turkcell-tek-numara-tum-cihazlar

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Turkcell’den Açıklama: SIM Kart Zorunluluğu Kalktı!