e
sv

Epic Games Yaz İndirimleri Başladı: %85’e Varan Devasa İndirimler!

151 Okunma — 16 Temmuz 2022 11:01
avatar

Nazım Biçer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games Yaz İndirimleri başladı! Epic Games, mağazasında Yaz İndirimleri kampanyasını başlattı. Gerek en popüler, gerek bağımsız oyunların yer aldığı mağazada %85’e varan indirimler oyuncuları bekliyor.

Uzun süredir vermekte olduğu ücretsiz oyunlar sayesinde oyuncuların gönlünde taht kuran firma geleneksel Yaz İndirimi etkinliğini başlattı. Birbirinden farklı oyunlar, 28 Temmuz’a kadar devam edecek indirim kapsamında istediği oyunu daha ucuza satın alabilecek.

Sizler için bu yazımızda, Epic Games’in göze çarpan 5 indirimini listeledik.

 • Grand Theft Auto V: Premium Edition :  İçeriğinde Grand Theft Auto V deneyiminin tamamı ile birlikte, sürekli genişleyen Grand Theft Auto Online’a ve The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler’s Run, Bikers gibi mevcut içerikler ve oyun yükseltmelerinin tümüne erişim bulunuyor. Ayrıca, Grand Theft Auto Online’da kendi suç imparatorluğunu kurup geliştirmenin en kısa yolu olan Criminal Enterprise Başlangıç Paketi de birlikte geliyor.Maze Bank West Yönetim Ofisinden şirketlerini kur ve piyasaya dal, yeraltındaki Gunrunning Bunker deposunda yeni silah teknolojileri geliştir, ya da Sahte Para Matbaasında bastığın paraları piyasaya sür.Spor arabalar, motorlar, silahlı Dune FAV, helikopter, ralli arabası gibi 10 farklı müthiş aracın bulunduğu bir filoya sahip ol. Ayrıca bu dev filonu koyabileceğin 10 araçlık bir garajın da bulunduğu çeşitli mülklere sahip ol.Ayrıca, Kompakt Bomba Atar, Keskin Nişancı Tüfeği ve Makineli Tabanca ile Sokak Yarışı ve İthalat/İhracat Kıyafetleri ve Motorcu Dövmeleri gibi öğelere de erişim kazan.

%50 indirime giren oyun 169₺yerine 84,50₺.

 • Far Cry® 6 Standart Edition : Zorlu ve çetrefilli bir modern gerilla mücadelesini deneyimle ve ülkeyi acımasız bir diktatör ile oğlunun zulmünden kurtar.Zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennete, Yara’ya hoş geldin. Yara diktatörü Anton Castillo, en az kendi kadar acımasız oğlu Diego ile birlikte, ülkeyi geçmişin parlak günlerine geri döndürme iddiasıyla demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Bu zalim rejim elbette devrimci bir kalkışmaya yol açıyor.

%60 indirime giren oyun 269₺ yerine 107,60₺. 

https://store.epicgames.com/tr/p/far-cry-6

 • Dead by Daylight : Dead by Daylight, oyunculardan birinin acımasız bir Katil’i ve kalan dört oyuncunun yakalanmaktan ve öldürülmekten kaçmaya çalışan Kurbanları oynadığı çok oyunculu (4’e karşı 1) bir korku oyunudur.
  Kurbanlar üçüncü şahıs olarak oynarlar, dolayısıyla daha iyi durumsal farkındalığa sahiplerdir. Katil ise birinci şahıs olarak oynar ve avlarına daha çok odaklanabilir.
  Karşılaşmalarda Kurbanların amacı, Katil’e yakalanmadan Ölüm Alanı’ndan kaçmak. Fakat bu kulağa geldiği kadar kolay değil, özellikle de her oynayışta ortamın değiştiği düşünülünce.

%60 indirime giren oyun 99₺ yerine 39,60₺. 

https://store.epicgames.com/tr/p/dead-by-daylight

 • Sid Meier’s Civilization® VI : Civilization VI, dünyanla etkileşim kurmanın, imparatorluğunu daha fazla genişletmenin, kültürünü geliştirmenin ve zamana meydan okuyan bir uygarlık inşa etmek üzere tarihin en büyük liderleriyle mücadele etmenin yeni yollarını sunuyor.İmparatorluğunun harika işlerinin hiç olmadığı kadar haritada yayılmasını izle. Her şehir, farklı karolara yayılıyor, böylece yerel alandan tam olarak faydalanmak için şehirlerini özel olarak inşa edebilirsin.Uygarlığının tarih boyunca ilerleyişini hızlandıran güç artırmalarının kilidini aç. Daha hızlı ilerlemek için etkin araştırma yapmaları, çevreni geliştirmeleri ve yeni kültürler keşfetmeleri için birimlerini kullan.Oyun boyunca diğer uygarlıklarla olan etkileşimlerin, çatışmanın hayatın bir gerçeği olduğu ilkel etkileşimlerden oyun içinde daha sonraki ittifaklar ve müzakerelere kadar uzanarak değişiyor.”Karo başına bir birim” tasarımı genişletilmiş olarak artık destek birimleri, piyadeli tanksavar desteği veya yerleşimcili bir savaşçı gibi diğer birimlerle birlikte bütünleşik hâle getirilebilir. Benzer birimler, güçlü “Müfreze” birimleri oluşturmak için birleştirilebilirler.Geleneksel çok oyunculu modlara ilaveten, hepsi de tek bir oturumda kolayca tamamlanmak üzere tasarlanan çeşitli durumlarda arkadaşlarınla iş birliği yap ve yarış.

%85 indirime giren oyun 219₺ yerine 32,85₺. 

https://store.epicgames.com/tr/p/sid-meiers-civilization-vi

 • Cyberpunk 2077 :  Cyberpunk 2077, güç, ihtişam ve bitmeyen vücut modifikasyonuna takıntılı tehlikeli bir megalopolis olan Night City’nin karanlık geleceğinde geçen bir açık dünya aksiyon macera RPG’sidir.İyileştirmeler ve yepyeni ücretsiz ek içerikler ile görevlere çıktıkça şöhret kazanıp yeni geliştirmeler açarak karakterini ve oynanış stilini özelleştir. Kurduğun ilişkiler ve aldığın kararlar hikâyeyi ve içinde bulunduğun dünyayı şekillendirecek. Burası, efsanelerin yazıldığı yer. Peki seninki nasıl olacak?

%50 indirime giren oyun 249₺ yerine 124,50₺.

https://store.epicgames.com/tr/p/cyberpunk-2077

 

Sıradaki içerik:

Epic Games Yaz İndirimleri Başladı: %85’e Varan Devasa İndirimler!