e
sv

Amine Gülşe’nin Yeni Markasının Yüzü!

113 Okunma — 25 Temmuz 2022 13:54
avatar

Nazım Biçer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amine Gülşe’nin Yeni Markasının Yüzü!

Ünlü oyuncu Amine Gülşe, Mesut Özil ile evlendikten sonra çocukların olmasıyla ekranlara ara verdi. Şimdilerde ise Özil Çifti, birlikte kurdukları mücevher markası için hazırlıklara başladı. Hollywood oyuncusu olan Zendaya’ya reklam teklifi yapan Amine Gülşe’nin ayırdığı bütçeyle dudak uçuklattı.

Amine Gülşe 2019 yılında ünlü futbolcu Mesut Özil’le dünya evine girmişti. Şimdilerde ise ikinci çocuklarını kucaklarına almak için heyecanla geri sayım yapan ünlü çift, birlikte kurdukları mücevher markası için hazırlıklara başladı.

 

 

İDDİAYA GÖRE ZENDAYA’YA TEKLİF GÖNDERDİLER!

İddialara göre kurdukları mücevher markası için Özil Çifti, dünyanın önde gelen markalarından biri olmayı hedeflerine koymuşlar. Birçok alanda ticari faaliyetlerine ara vermeden devam ederlerken, bir taraftan ünlü Hollywood oyuncusu Zendaya’ya reklam yüzü için teklif yaptıkları öğrenildi.

 

 

AYIRDIKLARI BÜTÇE DUDAK UÇUKLATTI!

Özil Çifti’nin, Zendaya’ya reklamda oynaması için  3 milyon dolarlık teklif götürdüğü bildirildi. Ünlü oyuncu Zendaya’nın ise bu büyük teklifi hala düşündüğü açıklanan bilgiler arasında yerini alıyor.

Kaynakça : https://www.yasemin.com/magazin/haber/2990817-amine-gulse-mucevher-markasinin-yuzu-icin-zendayayi-secti-ayirdigi-reklam-butcesi-soke-etti

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER

Sıradaki içerik:

Amine Gülşe’nin Yeni Markasının Yüzü!